Військово-спортивні змагання

8 грудня у школі відбулися військово-спортивні змагання, у яких брали участь учні десятих та одинадцятих класів. Змагання присвячені 24-тій річниці Дню збройних сил України. На свято зібралися учні як молодших, так і старших класів. Присутні вшанували пам'ять Небесної сотні та полеглих воїнів минулого та сьогодення.
Змагання проходили в кілька етапів: піднімання гирі, качання пресу, віджимання, підтягування. Відбулась естафета між класами. Цю естафету було передано дівчатам, які показали вміння у наданні першої медичної допомоги. Від спритності та зосередженості дівчат залежав результат усієї команди. Юнаки змагалися між собою, перетягуючи канат. У першому раунді перемогу здобув 10-Б клас. У другому - змагався 10-А клас та збірна 11х класів. Перемогу здобула команда 11х класів.
У командному підсумку призові місця розподілилися наступним чином: ІІІ місце - команда 10-Б класу, ІІ місце - 10-А клас. Перемогу одержала збірна команда 11х класів.
Вітаємо переможців та дякуємо вболівальникам за активну підтримку!