«Я в твоєму імені живу!»

23 грудня у школі відбувся захід на честь закриття проекту «Я в твоєму імені живу!», присвячений 80ій річниці з дня народження Василя Симоненка. Відзначити подію зібралися майже всі учні школи, аби подумки доторкнутися до життя та творчості цієї видатної людини. На заході були присутні: доцент кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Костюкова О.М., методисти міського методичного кабінету установ освіти Деркач Л.М. та Корнелюк Л.П., заслужений працівник культури України Козленко І.Г., тріо «Барви» та композитор В.Ф. Квасневський.

Школярі подивилися кінонарис про життя поета «Лебеді материнства». Костюкова О.М. звернулася до присутніх з такими словами: «Ми доторкнулися своїм серцем до великого українця, поета-патріота Василя Симоненка». Пані Ольга винесла подяку учням школи за те, що ми поважаємо та любимо поета та подякувала за найактивнішу участь у кругломі столі «Шляхами великого патріота України Василя Симоненка», який відбувся в університеті. Учні школи Коротя В., Мишовська Д., Юденкова А., Пасєка К. вшанували пам’ять видатного поета читали поезії В.А. Симоненка. Випускниця школи Гнойова І. прочитала вірш «Вона прийшла». Тріо «Барви» виконали пісні на його слова «Буду тебе ждати там де вишня біла», «Моя мова» та «Чекання». В.Ф. Квасневський презентував школярам пісню «Кирпатий барометр», музику до поезії написав сам композитор. Закінчилося свято флешмобом «Друзі єднаймося» учнів 3-Б класу. Разом із ними всі присутні виконали пісню «Виростеш ти, сину», яка стала для українців заповітом синівської любові та патріотизму.

Ми пишаємося тим, що наша школа носить ім’я цієї славної людини. Для нас це велика честь.

Дякуємо усім, хто був присутній на урочистостях.