Батьки колишньої учениці нашої школи - випускниці 2014 року - щиро дякують педагогічному, учнівському, батьківському колективам та всім працівникам закладу за підтримку і небайдуже ставлення до здоров'я і життя їхньої доньки - Козопас Катерини.

На лікування дівчини було зібрано і перераховано 2658 грн. 27 коп. Найактивніше спрацювали 1-А (Томко М.А.), 1-Б (Біленька Н.Д.); 3-А (Влізько В.П.), 3-М (батьківський комітет); 7-А (Ус Денис, Уманьська Софія); 7-В (Максимчук Т.В.), директор школи Чорноіваненко М.О., техпрацівниця Морозова А.П.

Увесь колектив школи зичить Каті швидкого одужання і міцного здоров'я!