В школі оголошено карантин до 09.02.2020

Від 28.01.2020 50

Про призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста

На виконання рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 28.01.2020 № 103 «Про призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої та позашкільної освіти м. Черкаси» та протоколу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від 28.01.2020 № 2, з метою не допущення епідемічного поширення захворюваності на грип та ГРВІ серед учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста:

1.1. Призупинити освітній процес з 29 січня 2020 року до 09 лютого 2020 року.

1.2. На період призупинення занять в закладах освіти здійснювати обчислення заробітної плати працівникам відповідно до чинного законодавства.

1.3. Не проводити масові, розважальні і спортивні заходи для дітей шкільного віку.

1.4. Забезпечити дотримання санітарних норм, температурного режиму, безпечного функціонування закладів у період загострення епідеміологічної ситуації через захворювання на грип та ГРВІ.

2. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

2.1. Визначити шляхи відпрацювання пропущеного програмового матеріалу через впровадження елементів дистанційного навчання, використання можливостей системи онлайн школа «Ошкола» тощо.