Семінар-практикум для заступників директорів з навчально­виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста

“Мріяти й шукати, доки жити,
Шкварити байдужість на вогні!”
В. А. Симоненко

7 жовтня 2015 року у Черкаській спеціалізованій школі І­ІІІ ступенів №33 ім. Василя Симоненка відбувся міський семінар­практикум для заступників директорів із навчально­виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів м. Черкаси на тему: «Використання сервісів Google у співпраці заступника директора загальноосвітнього навчального закладу із педагогічними працівниками».
Мета семінару: ознайомити учасників із можливостями використання сервісів Google в шкільному адмініструванні, організацією колективної роботи з документами та технологією проведення моніторингових досліджень, базованих на використанні Google ­ форм.

Відкрила семінар Косенкова І.А., завідуюча Черкаським міським методичним кабінетом, яка у своєму виступі зробила особливий акцент на необхідності використання так званих “хмарних технологій”, як інноваційного чинника адміністративної роботи та взаємодії методичного кабінету із загальноосвітніми навчальними закладами.
Заступник директора з навчально­виховної роботи школи Кисленко Т.Л. ознайомила присутніх із основними напрямками роботи закладу та поділилася досвідом використання сервісів Google у взаємодії із учителями.

Методист міського методичного кабінету установ освіти Бушина І.Б. та
учитель фізики Черкаської спеціалізованої школи І­ІІІ ступенів No 33 ім. Василя Симоненка Совгира С.М. провели практичні заняття з питань: “Налаштування
пошти gmail”, “Використання хмарних сервісів Google для проведення
моніторингових досліджень”, “Робота з електронною таблицею”, “Колективна
робота з документами в Google­формах (створення колективної презентації)”.

На завершення гості школи відвідали музей­світлицю Василя Симоненка, ім'я якого носить школа. Юні екскурсоводи ­ учениці 7­Б класу Литвин А., Бершак Д та Биченко Є., 11­Б класу ­ Щиголь Р. та учні 5­А класу Ус Д. і Павленко Д. (керівники: заступник директора з виховної роботи Шкунда Т.А., учитель історії Озєров П.І.) ознайомили гостей школи із життям та творчістю нашого земляка, відомого поета­шістдесятника Василя Симоненка.

Юні актори ­ учні 3­Б класу Герасименко Т., Дрєбєнцов Є., Мамчур А., Чуйко Є., Дворовий Т., Петько А. (класний керівник Біленька Н.Д.) показали уривок із казки В.Симоненка “Подорож в країну навпаки”. На завершення зустрічі шкільний вокальний колектив під керівництвом учителя музичного мистецтва Зайчук А.О. подарував гостям пісню “Зичу вам щастя!”.

Про подію на сайті Черкаського ММК

/Files/images/semnar/2.JPG /Files/images/semnar/3.JPG