Школа над Дніпром

Корабель могутній.
Школа над Дніпром
Дім наш незабутній.
Всі дороги світу приведуть сюди
Огорне, як мати, школа доброти.

/Files/images/IMG_2493.jpg

Для викладання навчальних дисциплін у школі функціонує 13 навчальних кабінетів, комбінована майстерня, кабінет обслуговуючої праці. До послуг учнів актовий та спортивний зали, бібліотека, шкільна їдальня, медичний кабінет.

Навчально-комп’ютерний комплекс та бібліотека підключені до мережі Інтернет.

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2017 року становить 831 учень у 30 класах із середньою наповнюваністю – 27,7 учнів.

Працює 54 вчителі, із них:

13 учителі-методисти,

14 старші учителі,

28 вчителів, які мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії“,

5 „Відмінників освіти України”,

Запроваджено природничий профіль навчання.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 15 гуртів різних напрямів.

Учні навчального закладу беруть активну участь у районних, обласних та всеукраїнських заходах.

Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

Колектив навчального закладу працює творчо. Досвід кращих учителів поширюється у районі та області. Педагоги дають відкриті уроки та читають лекції для курсантів Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, висвітлюють свій досвід у педагогічній пресі та інтернет-ресурсах. Роботи наших учителів щорічно відзначаються грамотами Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської та обласної ради, заносяться до каталогу передового педагогічного досвіду. В закладі активно впроваджується використання хмарних сервісів та розпочалася дослідно-експериментальна робота в рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті».