Школа над Дніпром
Корабель могутній.
Школа над Дніпром
Дім наш незабутній.
Всі дороги світу приведуть сюди
Огорне, як мати, школа доброти.

Школа має 52 навчальних кабінети. Серед них: 13 класних кімнат початкової школи, 17 - середньої та старшої школи, 12 предметних кабінетів. Це кабінети фізики, хімії, біології, 4 кабінети англійської мови, 2 майстерні трудового навчання.

Обладнано 3 навчально-комп’ютерні комплекси (1 - для початкової школи, 2 - для середньої та старшої). Ці комплекси та бібліотека підключені до мережі Інтернет. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

В школі також працюють: методичний кабінет, кабінети психолога та соціального педагога, бібліотечний комплекс, кабінет для учнівського самоврядування, в якому оформлено куточок Бойової слави; музей-світлиця Василя Симоненка, Світлиця українського слова, ігрова кімната для роботи групи продовженого дня учнів 2-4-х класів, 2 спортивні зали (великий та малий), тенісний зал, актовий зал на 260 посадочних місць, медіацентр, кабінет лікаря, стоматологічний кабінет та їдальня на 240 посадочних місць.

Працює 59 педагогічних працівників, серед яких:

32 учителі мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»,

9 - «спеціаліст І категорії»,

6 - «спеціаліст ІІ категорії»;

12 – «спеціаліст».

13 педагогічних працівника мають звання –“Учитель-метод”, 15 - “Старший учитель”, 5 - «Відмінник освіти» та 6 лауреатів обласної премії ім. О.А.Захаренка.