01.06.2018 Телеканал "Антена" http://antenna.com.ua

Міжшкільний конкурс на тему «Моє найголовніше право» організовує ГТУЮ в Черкаській області. Він проводиться вже всьоме, приурочений до Дня захисту дітей і покликаний виховати соціально-правову активність. Кращих визначать серед школярів молодшої та старшої школи. Переможці отримають дипломи та призи. Дивіться також: У черкаській галереї відкрилась «Країна дитинства».

Черкаські школярі заявили про свої права крейдою на асфальті

29.05.2018 в Черкаській школі №33 розпочав роботу пришкільний табір.

Пришкільний табір в школі №33

ТОВ "ТК ANTENNA"

Про біологію і професії: у Черкаській школі відбувся всеукраїнський брейн-ринг

Ми радо провели кілька годин з учнями та колегами із Кіровоградської, Київської, Луганської та Львівської областей. Учні школи подарували гостям не лише чудові художні номери, а й незабутні враження. Партнери школи, директор Черкаського обласного центру зайнятості Дендемарченко Г.Г., директор міського центру зайнятості Щербак О.М. та фахівці центрів зайнятості допомогли організувати біологічно-профорієнтаційний брейн-ринг. Учасникам олімпіади бажаємо перемог, а нашим партнерам та шкільній громаді висловлюємо велику подяку за підтримку та організацію.

Участь у заході взяли учні з чотирьох областей. Приймала гостей спеціалізована школа №33 за підтримки обласної Служби зайнятості.

Ігрові форми навчання – інноваційних підхід у галузі освіти, ефективність якого значно перевищує традиційне викладання матеріалу. Школярі з особливим ентузіазмом беруть участь у змаганнях та краще запам᾽ятовують програму.

Професійна орієнтація – це завершальний етап психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності. Адже правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці та якість продукції.

Про біологію і професії у Черкаській школі відбувся всеукраїнський брейн ринг

Відео новин телеканалу Інтер про саморобні вітальні листівки з Новим роком, які виготовили учні 3-А та 3-Б класів для бійців АТО. Сюжет починається з 19 хвилини 12 секунди.

Учні нашої школи взяли участь у конференції туризмознавців у стінах Черкаського національного університету шанувальників Василя Симоненка. 26.11.2015р.

Ця подія на YouTube

«Нова Доба» в рамках соціальної акції «Сніданок з президентом» опубліковала інтерв’ю з президентом школи Владиславою Федоренко. 07.11.2015р.

.

Привітання воїнам АТО від старшокласників. Всеукраїнський флешмоб на YouTube. Листопад 2014 року.

Привітання воїнам АТО від учнів старших класів СШ №33

Телерадіокомпанія Рось. Черкаська служба новин. Флеш-моб "Ми за мир" 17.09.2014р.
"Ми за мир". Черкаська СШ №33

Телерадіокомпанія Рось. Черкаська служба новин. Шкільна виставка "Щедрий вінок рідної землі" 23.09.2014р. ЧСН 19 00 на 23 09 14_16хв

Телерадіокомпанія Рось. Відкритий урок. 14.02.2015р.

Відкритий урок 14 02 15

Телерадіокомпанія Рось. У фокусі подій. Передача присвячена 80-річчю В.Симоненка. 12.01.2015р.

У фокусі подій на 12 01 14