FacebookTwitterYouTubeПідписатися на RSS

Методична робота в школі спрямована на удосконалення системи роботи з підвищення професійної майстерності педагогічних працівників, активізації їх творчого потенціалу. Головні зусилля були зосереджені на надання реальної, дієвої допомоги педагогічним працівникам, особливо молодим, у підвищенні їхньої професійної майстерності,створенні творчої атмосфери, що сприяла оптимізації навчально – виховного процесу в школі. Рівень педагогічної майстерності протягом року зріс. У цьому відіграла певну роль система методичної роботи.

Педагогічний колектив школи складається з 54 педагогічних працівника, серед яких більша частина - це висококваліфіковані спеціалісти.

/Files/images/2018/struktura/педколектив.jpg

Підвищення фахової майстерності вчителів здійснюється під час курсової перепідготовки. Так у цьому році пройшли курси у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників 11 учителів, пройшли атестацію 11 учителів, що склало 20,3% колективу, серед яких 5 - підтвердили свою категорію, 4 - підвищили. Двом особам встановлено звання “Старший учитель”.